''Podaruj Mikołaja''

Dołączyliśmy do II edycji akcji charytatywnej „Podaruj Mikołaja” mającej na celu pomoc dzieciom z Domu Dziecka Nad Stawem w Obornikach Śląskich.

W dwóch pierwszych tygodniach grudnia została przeprowadzona szkolna zbiórka darów dla dzieci. Były to przybory szkolne, książki, gry, zabawki ręczniki, pościel i kosmetyki. 15 grudnia zapakowane przez uczniów podarunki dotarły do stacjonarnego punktu zbiórki i zostały przekazane koordynatorom akcji.

Nad organizacją zbiórki czuwała Pani prof. Elżbieta Osarczuk i Pani prof. Ewa Widun wraz z uczniami klasy II E.

Szkolni koordynatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy wzięli udział w naszej szkolnej akcji.

Wychowankowie i Dyrekcja Domu nad Stawem składają podziękowania za ogromne zaangażowanie, życzliwość i wsparcie.

Data dodania: 2021-12-22 20:47:09
Data edycji: 2021-12-22 20:53:10