Podarujmy Jurkowi szansę na powrót do zdrowia

W tym roku nie zdołamy zorganizować Charytatywnej Nocy Filmowej, nie odbędzie się nawet "Północnik", ale nie przeszkodzi to na pewno w przekazaniu 1% podatku na rzecz dawnego ucznia Czternastki, Jurka Piekarskiego. W wyniku wypadku komunikacyjnego 20 października 2012 r. Jurek doznał urazu wielonarządowego. Każdy tego typu przypadek jest inny, ale wszystkie wymagają wielomiesięcznej lub wieloletniej rehabilitacji. Dojście do sprawności jest wynikiem żmudnej rehabilitacji, a zarazem ograniczone jest doznanymi obrażeniami.

Obecnie Jurek mieszka w domu rodzinnym i dokładamy wszelkich starań, aby wrócił do rzeczywistości jak najszybciej.

Środki na koncie Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Dolfroz  ułatwią mu taką rehabilitację.

Informacje o tym, jak pomóc Jurkowi, jak również wiele innych, można znaleźć na stronie www.jurekpiekarski

Data dodania: 2021-02-26 12:36:29
Data edycji: 2021-02-26 12:39:08