Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020

Za nami wyjątkowy rok szkolny! Dzięki wytrwałości nauczycieli, uczniów, ich rodziców udało się wdrożyć sprawnie działający system zdalnego nauczania - dziękujemy wszystkim jego użytkownikom, którym udało się pokonać wszelkie trudności i uczestniczyć w procesie edukacji.

Budynek przy alei Brűcknera 10 był opustoszały przez ponad trzy miesiące, ale dzięki temu stało się oczywiste, że szkoła to nie tylko instytucja, szkoła to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Dziękuję, że jesteście!

Mimo pandemii uczniowie Czternastki podjęli w tym roku szkolnym wiele wyzwań, za które otrzymali nagrody Dyrektora Szkoły. Wśród nich są zarówno osiągnięcia naukowe, jak i działania na rzecz szkolnej społeczności, wolontariat, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i w poczcie sztandarowym.

Gratuluję wszystkim wyróżnionym oraz ich nauczycielom, mentorom, opiekunom naukowym, koordynatorom projektów i przedsięwzięć!

Do zobaczenia we wrześniu!

Anna Maćkowska

dyrektor LO XIV

Podsumowanie roku szkolnego - prezentacja wyróżnionych uczniów

Data dodania: 2020-06-28 07:40:31