Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021

Za nami bardzo trudny rok szkolny, jednak pandemia nie przeszkodziła naszym uczniom w podejmowaniu wielu różnorodnych działań. Oprócz realizowania własnych pasji i zdobywania olimpijskich laurów tworzyli projekty społeczne w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii (Tytuł Złotego Wilka, Srebrnego Wilka i Brązowego Wilka dla projektu „W Krainie Snów”), angażowali szkolną społeczność w aktywność na odległość (II miejsce w konkursie na najlepszy wrocławski samorząd szkolny), podejmowali wyzwania sportowe („Challenge z Czternastką w tle” – drugie miejsce w konkursie na najlepszą inicjatywę promującą aktywność fizyczną), działali w wolontariacie (grupowy i indywidualny tytuł laureata w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”), dbali o środowisko („Akcja Wentylacja”), sadzili drzewa (pierwsze miejsce w konkursie „Zielone Szkoły”). Przez cały rok towarzyszyły nam „Liryczne podszepty”. Dziękujemy wszystkim, którzy zdalnie tworzyli naszą szkolną społeczność. Szkoła to ludzie – szkoła to Wy i nasi nauczyciele. Im również jesteśmy ogromnie wdzięczni za zdalne nauczanie, które wymagało ogromnego wysiłku. Towarzyszyli nam współpracujący ze szkołą Rodzice i Fundacje – dziękujemy za wsparcie!

Anna Maćkowska
dyrektor

Zapraszam do obejrzenia zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w Czternastce.
Data dodania: 2021-06-30 11:16:05
Data edycji: 2021-06-30 12:35:06