Pomoc dla Ukrainy

W piątek 9 grudnia zakończyliśmy zbiórkę żywności oraz artykułów higienicznych w ramach akcji "Świąteczna paczka- pomoc dla mieszkańców Ukrainy".

Co roku organizatorem zbiórki jest Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. Św. Jadwigi  pod patronatem Prezydenta Wrocławia - Jacka Sutryka i Metropolity Wrocławskiego - Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego.

Wiktor Strąk z klasy IV A, Maja Przerywacz z klasy III F, Weronika Woźniak z klasy II A2 oraz Kalina Januszewska z klasy III D przeprowadzili zbiórki darów w swoich klasach.

W piątek przekazaliśmy Straży Miejskiej paczki, które zapakowali uczniowie klasy III F - Amelia Leszczyńska, Karolina Nidzgorska , Mateusz Karłowicz oraz Jakub Kondak.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie zbiórki.

Szczególne podziękowanie kieruję do klasy II A2 w której każdy uczeń przyniósł coś do paczki.

Ewa Widun

Data dodania: 2022-12-11 10:23:41