Czcionka:

Kontrast:

POTRZEBNA KREW DLA JARKA !

Rodzina absolwenta naszej szkoły Jarka Dzikowskiego zwróciła się do nas z prośbą o pomoc. Jarek ma ostrą białaczkę z powikłaniami i znajduje się w ciężkim stanie w Szpitalu Klinicznym przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 66 we Wrocławiu, na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Potrzebna jest krew 0 Rh- (minus), która jest rzadka i brakuje jej we Wrocławiu. Dziennie Jarek potrzebuje krwi od sześciu dawców. Jeżeli ktokolwiek może pomóc i chciałby oddać krew, to jest to możliwe w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9. Niezbędne jest wskazanie, że oddawana jest krew dla Jarosława Dzikowskiego. Jarek jest finalistą z wyróżnieniem Olimpiady Informatycznej i jako absolwent  Czternastki prowadził dla naszych uczniów zajęcia w ramach ITN z informatyki.

W czwartek 14 XI społeczność wspierająca Jarka organizuje wspólne oddawanie krwi. Zapraszajcie znajomych i widzimy się w RCKiK we Wrocławiu o godzinie 11:00!

Data dodania: 2019-11-12 14:15:00
Data edycji: 2019-11-12 18:04:43