Pożegnanie Franka Tokarskiego

19 kwietnia 2024 r. pożegnaliśmy najmłodszego mieszkańca Internatu, ucznia Szkoły Mistrzostwa Sportowego, członka Klubu Sportowego WKS Śląsk Franka Tokarskiego, który w grudniu uległ wypadkowi podczas przechodzenia przez pasy ulicą Toruńską. Mimo odniesionych w wypadku poważnych obrażeń nie stracił optymizmu woli walki, nie udało się jednak utrzymać go przy życiu.

Ceremonia pogrzebowa odbyła się na cmentarzu parafianym w rodzinnej miejscowości Franka - Prusinowicach. Uczestniczyli w niej przedstawciele wychowanków internatu, koledzy z Klubu Sportowego WKS Śląsk i wychowawca, prof. Sebastian Kwiatkowski.

Franku, będziemy o Tobie pamiętać! Rodzinie i wszystkim bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Data dodania: 2024-04-19 18:28:18
Data edycji: 2024-04-20 08:39:50