Prezentacja nagrodzonego projektu KAPIBARA na Spotify

Dzisiaj wchodzą w dorosłość i będą żyć w świecie, który sami sobie urządzają. Przez pryzmat ich doświadczeń przyglądamy się różnorodnym aspektom wpływu zmian klimatu na życie na Ziemi.

Jakie wyzwania stoją przed młodymi pokoleniami w kontekście zmieniającego się klimatu i jakie są metody na dobre życie?

W podcaście „Woda na młyn” głosy bardzo jeszcze młodych ludzi, którzy wiedzą, że już teraz muszą robić wszystko, by zatrzymać zbliżające się kłopoty.

Mikołaj Piekot, Wojciech Czwordon, Oliwier Żarczyński i Krystian Wójcik – uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu - przedstawią swój projekt „KAPIBARA”.

To właśnie ten projekt zdobył nagrodę główną w organizowanym przez Hydropolis pierwszym Młodzieżowym Wodnym Okrągłym Stole.

Podcast dostępny jest na platformie Spotify.
Rozmowę prowadzi Barbara Zielińska-Mordarska.

Data dodania: 2024-04-03 15:37:42
Data edycji: 2024-04-03 17:48:21