Prof. Piotr Ponikowski ponownie na liście HighlyCited Researches

Pamiętamy o naszych absolwentach i z uwagą oraz sympatią śledzimy ich kariery, mając nadzieję, że ich dokonania staną się inspiracją dla kolejnych pokoleń uczniów Czternastki. Z radością odnotowaliśmy, że profesor Piotr Ponikowski, rektor Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, już po raz szósty z rzędu znalazł się w ekskluzywnym gronie najczęściej cytowanych naukowców na świecie! Zestawienie HighlyCited Researches 2020 tworzone przez Clarivate Analytics w oparciu o bazę Web of Science wyróżnia uczonych, których publikacje należą do 1% najczęściej cytowanych tekstów w dwudziestu jeden dziedzinach nauki. W tegorocznym rankingu znalazło się 6389 badaczy z całego świata, w tym czterech Polaków.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi, a wszystkim naszym uczniom i absolwentom życzymy równie spektakularnych sukcesów!

Data dodania: 2020-12-21 13:02:16
Data edycji: 2020-12-21 13:05:30