Czcionka:

Kontrast:

Program stypendialny im. Mariusza Łukasiewicza dla uczniów klas pierwszych

Drodzy Kandydaci, pierwsze wybory już za Wami, czas na kolejne! Jeśli w szkole podstawowej uzyskaliście tytuł laureata lub finalisty olimpiady bądź konkursu przedmiotowego, po złożeniu do 26 lipca 2022 r. formularza osiągnięć możecie ubiegać się o stypendium im. Mariusza Łukasiewicza. Co roku decyzją Kapituły Konkursu 16 uczniów klas pierwszych otrzymuje stypendium w wysokości 400 zł miesięcznie. Po spełnieniu kilku warunków może być ono utrzymane w kolejnych latach nauki. Fundatorem stypendium jest absolwent LO XIV, Edgar Łukasiewicz, który w ten sposób upamiętnia swego zmarłego przedwcześnie ojca, Mariusza. Stypendium wypłacane jest za pośrednictwem Fundacji Czternastki.
Data dodania: 2022-07-03 14:41:12
Data edycji: 2022-07-03 20:39:38

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych - ograniczenia związane z covid 19 (obowiązują od 15 grudnia 2021 r.)

aktualności i informacje