Rozstrzygnięcie konkursu RSU

Nawet w trudnych warunkach pandemii uczniowie Czternastki pozostają kreatywni i pełni inwencji. Potrafią się też świetnie bawić – o czym świadczy zorganizowany przez Radę Samorządu Uczniowskiego LO XIV konkurs na najlepszy kostium na Halloween. Autorki i Autorów nagrodzonych prac zainspirowały lektury i filmy z dzieciństwa oraz historia, która – jak wiadomo – lubi się powtarzać... Oto zwycięzcy konkursu:

Miejsce I Alice in Biolchemland” Hanna Sudoł, Kalina Węgrzyn, Karolina Podkanowicz, Magdalena Kloc, Maja Włodarczyk, Marcelina Głowacka, Natalia Olczyk, Zuzanna Madurska 2C

Miejsce II Scooby doo” Borys Adamiak, Kasia Trzos, Hania Kozioł, Filip Baran, Gosia Kudrawiec 2A, Miejsce III Łukasz Konieczka 2A

Gratulujemy pomysłowości oraz poczucia (czarnego) humoru!

Data dodania: 2020-11-23 12:39:45
Data edycji: 2020-11-23 13:28:33