Czcionka:

Kontrast:

Rusza rekrutacja do programu stypendialnego ''Klasa''

„Klasa” to autorski program stypendialno-rozwojowy Fundacji BNP Paribas dla aspirujących absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą kontynuować naukę w dobrych liceach w większych miastach, a dla których byłoby to niemożliwe bez wsparcia finansowego. Program istnieje od 2003 roku, a Bank BNP Paribas przekazał na jego funkcjonowanie już ponad 26,7 miliona złotych.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 16 kwietnia 2023 roku na stronie https://programklasa.pl/. Wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie formularz rekrutacyjny na rok szkolny 2023/2024.

Przed wypełnieniem formularza warto zapoznać się z kryteriami naboru do programu, które zostały zmienione na korzyść kandydatów (m.in. zwiększony został obszar pochodzenia stypendystów - o stypendium mogą ubiegać się również osoby z miejscowości powyżej 150 tyś. mieszkańców). Wszystkie zmiany są zawarte na  stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z organizatorami na klasa@bnpparibas.pl.

Data dodania: 2023-01-20 12:40:54
Data edycji: 2023-01-20 13:03:14