Rusza rekrutacja do programu stypendialnego ''Klasa''

„Klasa” to autorski program stypendialno-rozwojowy Fundacji BNP Paribas przeznaczony dla wyróżniających się w nauce absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą kontynuować naukę w dobrych liceach w większych miastach.

Program istnieje od 2003 roku, a Bank BNP Paribas przekazał na jego funkcjonowanie już ponad 25,5 miliona złotych. Do tej pory skorzystało z niego 839 stypendystów z 489 miejscowości w Polsce. Obecnie stypendyści mogą wybrać jedno z czołowych liceów partnerskich w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni lub Szczecinie.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 15 kwietnia 2022 roku na stronie https://programklasa.pl/. Wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie formularz rekrutacyjny na rok szkolny 2022/2023.

Przed wypełnieniem formularza warto zapoznać się z kryteriami naboru do programu, które zostały zmienione na korzyść kandydatów (m.in. podniesiono dochód na osobę w rodzinie do 1700 zł oraz zwiększono obszar pochodzenia stypendystów do miejscowości do 150 tys. mieszkańców). Wszystkie zmiany są zawarte w załącznikach i na  stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z organizatorami na klasa@bnpparibas.pl lub pod numerami +48 22 56 21 902 i +48 22 56 21 688.

Zachęcamy do obejrzenia  animacji z udziałem Marii i Eweliny oraz Bartka - byłego stypendysty programu "Klasa", a obecnie studenta Szkoły Filmowej w Łodzi.

Data dodania: 2022-02-15 22:53:51
Data edycji: 2022-02-15 23:31:44