Setna rocznica urodzin Jana Pawła II

W związku z trwającym obecnie Rokiem Papieskim uczniowie LO XIV pod kierunkiem nauczycielki katechezy, dr Justyny Gleńsk, zrealizowali własny, niezależny projekt filmowy. To hołd złożony wielkiemu Polakowi, który wywarł istotny wpływ na kształt współczesnego świata. Warto podkreślić, że projekt powstawał w trudnych warunkach zdalnego nauczania na przełomie maja i czerwca 2020 r. Jego uczestnicy sami wybrali ulubione cytaty z pism św. Jana Pawła II oraz formę ich prezentacji.

W filmie „To się spodoba papieżowi...” udział wzięli: Szymon Łagoda, Marta Komar, Błażej Niewiarowski, Maja Banyś, Aleksandra Jesionek, Błażej Zdobylak, Jan Jędrysiak, Wiktoria Wojtas, Zofia Potyka, Karolina Pańczyk, Dawid Jamer, Filip Kurachowski, Emilia i Natalia Chrzanowskie, Alicja Wojnarowska, Joanna Pietrzak, Jan Śmidoda, Nikodem Remian, Joanna Suwaj, Rafał Krysa, Zuzanna Szukiewicz, Aleksandra Trzybulska, Martyna Baranek, Jakub Łebski, Jan Droździk, Natalia Szkleniarz, Cezary Janiak, Jagoda Andrzejewska, Zuzanna Pierz, Koralia Chudecka, Adrian Kiedos, Justyna Śniady, Magdalena Cebula, Hanna Rusin, Jakub Piotrowski, Dominika Drozd, Wiktoria Piątek, Kinga Szota, Helena Piekarska, Joanna Galik, Emilia Tomaśko, Maja Adamek, Jonasz Osiecki, Izabela Bartosz, Julia Kończak, Marianna Suseł, Kacper Gembara. Za montaż i realizację odpowiadali Zuzanna Pierz oraz Mikołaj Pałach, a opiekę nad projektem sprawowała dr Justyna Gleńsk.

Uczestnikom projektu gratulujemy zaangażowania i wytrwałości.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=27ZxKl4M_BQ&feature=youtu.be

Data dodania: 2020-11-02 09:21:57
Data edycji: 2020-12-01 22:12:39