Spotkanie naszych uczniów z F. Timmermansem, wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej

3 czerwca uczniowie naszego liceum (pod opieką pana prof. Macieja Urczyńskiego) mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z Fransem Timmermansem, wiceprzewodniczącym wykonawczym Komisji Europejskiej, które miało miejsce w siedzibie V LO we Wrocławiu. Podczas spotkania, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony młodzieży szkolnej, mieli oni okazję zadać p. Timmermansowi kilka pytań związanych m.in. z kryzysem klimatycznym. Pan Frans Timmermans zrobił na nas ogromne wrażenie, nie tylko jako kompetentny i konkretny rozmówca, ale też jako niezwykle serdeczny i bezpośredni człowiek, dobrze rozumiejący oczekiwania młodych ludzi wobec tych, którzy decydują o przyszłości naszego świata.

Data dodania: 2022-06-04 10:14:22
Data edycji: 2022-06-05 22:44:41