Spotkanie w bibliotece

W dniu 16 listopada 2022 r. w czytelni odbyło się spotkanie pn.”Wizerunek w sieci”. Uczniowie klas 1A3 i 1C spotkali się z panią Elżbietą Kowalewską, pracownikiem Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej.

We współczesnym świecie internet stał się ważną przestrzenią tworzenia naszego wizerunku. Aktywności w sieci mają na niego duży wpływ i dlatego ważne jest jak się poruszać w Internecie. Raz umieszczona informacja w sieci, pozostaje w niej na zawsze, każdy może mieć do niej dostęp, więć warto sprawdzać jej wiarygodność. Prowadząca podkreśliła, że należy zamieszczać tylko takie dane, których nie będziesz się wstydzić za kilka lat, dbać o poprawność językową i kulturę języka, a to jak się wyrażasz wiele mówi o tobie.

Data dodania: 2022-12-02 11:16:58
Data edycji: 2022-12-22 12:16:20