Spotkanie z prezydentem Wrocławia Panem Jackiem Sutrykiem

21 lutego przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z panem Jackiem Sutrykiem, Prezydentem Wrocławia. Rozmowa dotyczyła pozadydaktycznego życia naszego liceum. Czternastkę, wraz z Panią Dyrektor Anną Maćkowską, reprezentowali przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego: przewodnicząca RSU Łucja Wenc, Zuzanna Madurska i Karol Piskozub oraz pani Małgorzata Bąk-Chudecka – opiekunka RSU. W spotkaniu uczestniczyła także pani Ewa Szczęch, Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Podczas spotkania nasi reprezentanci przedstawili Panu Prezydentowi podejmowane w Czternastce inicjatywy, cele, które stawia sobie RSU oraz opowiedzieli o nowopowstałej spółdzielni uczniowskiej „SUszop”.

Miesiąc wcześniej (27 stycznia) pani Dyrektor Anna Maćkowska oraz Julia Minkowska, Zastępca Przewodniczącej RSU uczestniczyły w Nadzwyczajnej Sesji V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia, podczas której odbyło się podsumowanie projektu Akademii Samorządów Uczniowskich – Wrocławskiego Budżetu Samorządów Uczniowskich. Gratulacje za organizację „SUszopu” na ręce przedstawicielek naszej Szkoły złożyła Pani Dyrektor Ewa Szczęch oraz Pan Paweł Kierakowicz, Prezes Akademii Samorządów Uczniowskich.

Data dodania: 2022-04-07 19:50:02
Data edycji: 2022-04-07 19:51:47