Stypendium im. Mariusza Łukasiewicza dla uzdolnionych uczniów klas pierwszych

Drodzy Kandydaci, pierwsze wybory już za Wami, czas na kolejne! Jeśli w szkole podstawowej uzyskaliście tytuł laureata lub finalisty olimpiady bądź konkursu przedmiotowego, możecie ubiegać się o stypendium im. Mariusza Łukasiewicza. Co roku decyzją Kapituły Konkursu 16 uczniów klas pierwszych otrzymuje stypendium w wysokości 400 zł miesięcznie. Po spełnieniu kilku warunków może być ono utrzymane w kolejnych latach nauki. Fundatorem stypendium jest absolwent LO XIV, Edgar Łukasiewicz, który w ten sposób upamiętnia swego zmarłego przedwcześnie ojca, Mariusza. Stypendium wypłacane jest za pośrednictwem Fundacji Czternastki.

Informujemy, że przedłużamy termin składania wniosków o przyznanie Stypendium im. Mariusza Łukasiewicza do 18 sierpnia 2023 r. Zachęcamy wszystkich zakwalifikowanych do Czternastki laureatów oraz finalistów konkursów dla uczniów szkół podstawowych do zapoznania się z regulaminem i złożenia wniosku w sekretariacie!  Celem programu stypendialnego jest wspar­cie w roz­woju edu­ka­cyj­nym uzdol­nio­nej mło­dzieży pra­gną­cej pod­jąć na­ukę w Liceum Ogólnokształcącym Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu.

Data dodania: 2023-08-01 12:01:24
Data edycji: 2023-08-01 12:18:27