Sukces absolwentów i uczniów LO XIV w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym

Ogromny sukces studentów Uniwersytetu Wrocławskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym - złoty medal zdobyła drużyna, w której znalazło się dwóch absolwentów LO XIV - Anadi Agrawal i Adam Górkiewicz. Brązowy medal zdobyła drużyna, w której również są nasi absolwenci: Bartosz Chomiński i Marcel Szelwiga. Najlepsi w klasyfikacji pozakonkursowej okazali się również uczniowie Czternastki - drużyna w składzie: Michał Banaszkiewicz, Bartosz Brejna i Olaf Surgut.
Gratulujemy studentom Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego ze zwycięskiej drużyny, ich opiekunom naukowym (Bartłomiej Dudek i Paweł Gawrychowski to też absolwenci LO XIV) oraz naszym uczniom, którzy zdobywali wiedzę pod kierunkiem współpracowników tego instytutu. Dziękujemy Dziekanowi Wydziału Matematyki i Informatki, prof. dr hab. Tomaszowi Jurdzinskiemu oraz koordynatorowi współpracy, prof. dr hab. Krzysztofowi Lorysiowi.

Zdjęcie: @amppz.contest, facebook
Data dodania: 2022-11-04 06:03:54