Sukcesy literackie Amelii Maj

Ogromnie nas cieszy, gdy uczniowie Czternastki okazują się wszechstronnie uzdolnieni. Amelia Maj, uczennica klasy 1D+ zajęła II miejsce w X wojewódzkim konkursie Wędrówki szlakiem wartości: podróże; III miejsce w części literackiej X edycji ogólnopolskiego konkursu Mag Słowa poświęconego twórczości Tadeusza Różewicza; II miejsce w organizowanym przez Wrocławski Dom Literatury konkursie na opowiadanie Popisz się, zdobyła również wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie na Esej, organizowanym przez  Liceum Ogólnokształcące nr IX we współpracy z Departamentem Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia i Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

Amelia wzięła także udział w tegorocznych eliminacjach Olimpiady Literatury i Języka Polskiegodocierając do etapu ustnego zawodów II stopnia oraz w I etapie zawodów okręgowych 66. Olimpiady Chemicznej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Data dodania: 2020-07-09 20:09:40
Data edycji: 2020-07-09 20:14:17