Sukcesy naszych drużyn w konkursie matematycznym Náboj

Wspaniałe wieści - w konkursie matematycznym Náboj online drużyny reprezentujące Czternastkę osiągnęły godne podziwu rezultaty:

drużyny w kategorii Juniorów:

A - Rafał Mańczyk, Marek Muzyka, Jakub Nowak, Wojciech Rybak, Miłosz Dudała - miejsce 4. na 179 startujących zespołów;

B - Hanna Zając, Magdalena Nieplowicz, Justyna Rojek-Nowosielska, Mikołaj Wieczorek, Adam Biel - miejsce 49 na 179. startujących zespołów (wyrazy uznania, gdyż drużyna składała się z samych pierwszoklasistów, a rywalizowali również z uczniami klas drugich).

Drużyna w kategorii Seniorów:

Mikołaj Szczogiel, Radosław Pałys, Bruno Kożuch, Adrian Mikoda, Konrad Sobczak - miejsce 369. na 622 startujące drużyny (wyrazy uznania, gdyż wszyscy członkowie drużyny są uczniami klasy drugiej, a stanęli w szranki w kategorii klas trzecich).

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom oraz ich wspaniałemu przewodnikowi, panu prof. Sebastianowi Guzowi!

Data dodania: 2022-03-27 14:40:01
Data edycji: 2022-03-27 15:17:28