Sukcesy uczniów LO XIV w Olimpiadzie Informatycznej

Dziś, 22 maja 2023 r. odbywa się egzamin maturalny z informatyki, który kończy tegoroczną sesję maturalną. Warto podkreślić, że zwolnieni są z niego finaliści i laureaci Olimpiady Informatycznej, absolwenci klasy 4A matematyczno-informatycznej pod patronatem Wydziału matematyki i Informatyki:

Michał Banaszkiewicz - finalista XXIX Olimpiady Informatycznej

Bartosz Brejna - laureat XXVII Olimpiady Informatycznej, finalista XXIX Olimpady Informatycznej

Olaf Surgut - laureat XXVII Olimpiady Informatycznej, finalista z wyróżnieniem XXIX Olimpiady Informatycznej, laureat XXX Olimpiady Informatycznej, zdobywca brązowego medalu na 27. Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej

Wiktor Krzemiński - laureat XXVIII Olimpiady Informatycznej, laureat XXIX Olimpiady Informatycznej, zdobywca brązowego medalu na 28. Bałtyckiej Olimpiadzie informatycznej, finalista XXX Olimpiady Informatycznej

Piotr Węgrzyn - finalista XXIX Olimpiady Informatycznej

Gratulujemy absolwentom, ich nauczycielom oraz opiekunom naukowym z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego!

O sukcesach uczniów LO XIV w Olimpiadzie Informatycznej opowiadała w Dniu Otwartych Drzwi licznie przybyłym kandydatom i ich rodzicom uczennica klasy 2B matematyczno-informatycznej pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki, Paulina Żeleźnik - laureatka XXIX Olimpiady Informatycznej, laureatka XXX Olimpiady Informatycznej, finalistka XXVIII Olimpiady Informatycznej (jako uczennica Szkoły Podstawowej nr 3), srebrna medalistka Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów. Zapraszamy do zapoznania się z jej prezentacją.

Uczniów klas pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 76 zapraszamy do kontynuowania nauki pod kierunkiem pracowników naukowych i studentów z Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego!

Data dodania: 2023-05-22 10:50:54
Data edycji: 2024-04-13 13:03:00