SUszop już działa!

15 grudnia 2021 r. miało miejsce ważne dla nas wydarzenie – otwarcie SUszopu. Po wielu miesiącach wspólnych starań, założeniu spółdzielni uczniowskiej, projektowaniu produktów i urządzaniu wnętrza naszej pracowni, udało nam się rozpocząć działanie naszego własnego sklepiku – tworzonego przez uczniów dla uczniów ?
W obecności zaproszonych gości – Pani Ewy Wolak, wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Wrocławia, Pani Ewy Szczęch, dyrektora Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych w Departamencie Edukacji oraz Pana Pawła Kierakowicza, koordynatora projektu w ramach Wrocławskiego Budżetu Samorządów Uczniowskich – a także Pani Dyrektor Anny Maćkowskiej oraz opiekunów RSU, Pani Małgorzaty Bąk-Chudeckiej, Pani Darii Murlikiewicz i Pana Macieja Milo – mieliśmy okazję dokonać symbolicznego przecięcia wstęgi, sprzedać pierwsze produkty i tym samym celebrować pierwszy dzień funkcjonowania SUszopu ?
Spotkanie członków i opiekunów RSU wraz z gośćmi kontynuowaliśmy w auli, gdzie przedstawiliśmy im nasz system pracy, cele, działania sfinalizowane oraz te będące jeszcze na etapie planowania. Opowiedzieliśmy także o historii powstawania SUszopu i naszych zamiarach na jego najbliższą przyszłość.
Cieszymy się, że wreszcie możemy podzielić się z Wami efektami naszej pracy. Zapraszamy do SUszopu dziś i jutro na długiej (obiadowej) przerwie, aby zaopatrzyć się w czternastkowe (i nie tylko) gadżety oraz odebrać bluzowo-odzieżowe zamówienia z naszej szkolnej kolekcji. Poświąteczne godziny otwarcia SUszopu podamy Wam już w nowym roku ?
Jednocześnie dziękujemy wszystkim spółdzielcom, a pozostałych uczniów zapraszamy do dołączenia do grupy zaangażowanych w rozwój naszego przedsiębiorstwa!

Zdjęcia:  Gabriela Łokuciejewska.
Data dodania: 2021-12-17 18:10:14