Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Szlachetna Paczka 2021

Szlachetna Paczka 2021

Czternastka po raz kolejny dołączyła do grona darczyńców ogólnopolskiego projektu charytatywnego Szlachetna Paczka.

 

W tej świątecznej akcji wzięli udział uczniowie klas I C, I F,  II A2, II C, II D,  III A2, III E, III E+ i III F+. Koordynatorem przedsięwzięcia była Pani prof. Monika Piechowicz.

 

W tym roku zdecydowaliśmy się pomóc Pani Genowefie, osobie samotnej i schorowanej, która nie posiada wystarczających środków do  godnego życia.

(Opis rodziny).

 

Dzięki zebraniu środków finansowych, których zbiórkę koordynowali klasowi koordynatorzy wolontariatu wraz ze skarbnikami klasowymi,  udało się zgromadzić kwotę  2 447,76 PLN.  Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na zakup lodówko-zamrażarki,  środków  czystości, żywności trwałej, pościeli, ręczników,  obuwia, kurtki oraz drobnych upominków.

 

W pakowaniu i przekazaniu prezentów uczestniczyli uczniowie klas III A, III A2 i III C . W piątek 10 grudnia przygotowane przez uczniów  LO XIV paczki  trafiły do punktu magazynowego. W niedzielę 12 grudnia została przekazana za pośrednictwem wolontariuszy naszej beneficjentce - Pani Genowefie.

 

Cieszymy się, że po raz kolejny nasza szkolna społeczność sprostała wyzwaniu jakim jest „Szlachetna Paczka”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, który zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

Data dodania: 2021-12-18 17:34:36
Data edycji: 2021-12-18 17:53:57
Ilość wyświetleń: 863

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej