Szlachetna Paczka 2023

Wzięliśmy udział w XXIII edycji ogólnopolskiego projektu charytatywnego „Szlachetna Paczka”. W tym roku naszym beneficjentem została czteroosobowa rodzina zmagająca się z ciężką chorobą genetyczną jednego z dzieci.

Opis Rodziny (link)

W akcji wzięli udział uczniowie klas I B1, II B1, II D2, II A2, II B3, III B, III E i III F którzy pod czujnym okiem swoich wychowawców przygotowali poszczególne elementy paczki.

Dzięki środkom zebranym w ramach jarmarku świątecznego i przekazanym przez indywidualnych darczyńców zakupiliśmy bony na terapię integracji sensorycznej dla chorego Kacpra.

W tygodniu poprzedzającym finał akcji uczniowie dostarczyli przygotowane, pięknie zapakowane paczki do sali 117. W sobotę 16 grudnia paczki zostały przez nas dostarczone do wyznaczonego magazynu "Szlachetnej Paczki" w Bierutowie, skąd wyruszyły dalej do wybranej rodziny.

Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się wziąć udział w tej akcji charytatywnej, która integruje Czternastkową społeczność. Przekazujemy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w przygotowanie naszej szkolnej paczki.

Monika Piechowicz

Iwona Wilk