Czcionka:

A+A-

Kontrast:

''Szlachetna Paczka''- podziękowanie

''Szlachetna Paczka''- podziękowanie

Dotarła do nas relacja z wręczenia podarunków w ramach akcji "Szlachetna Paczka". W wiadomości zatytułowanej "Darczyńco, ten prezent jest dla Ciebie" mogliśmy przeczytać o wrażeniach towarzyszącym obdarowanym i przekazującym prezenty od społeczności Czternastki. Poniżej zamieszczamy treść listu otrzymanego od zespołu wolontariuszy:

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki
Podczas wręczenia paczki panowała ogromna radości i euforia. Kamil krzyczał z radości widząc swoje puzzle tak że pani Agata musiała go uspakajać. Kacper na początku nie wiedział jak się odnaleźć w tym całym zamieszaniu spowodowanym dużą ilością paczek i wolontariuszy dopiero w chwili gdy zobaczył koszulkę podpisaną swoim imieniem i piłkę na twarzy chłopca zawitał uśmiech. Pani Agata z wzruszeniem i łzami w oczach uspakajała chłopca i dziękowała pytając czy na pewno nie ma osób bardziej potrzebujących.
Słowo od Rodziny
Dziękuję serdecznie za pomoc - to piękne i szlachetne, że tylu młodych ludzi wraz z rodzinami i nauczycielami chce pomagać. Moja rodzina chciała życzyć państwu zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Słowo od Wolontariusza
Chciałam bardzo serdecznie podziękować za chęć wzięcia udziału w Szlachetnej Paczce i wspaniałe przygotowanie podarunków dla rodziny, którą się opiekuję. Miło jest patrzeć, jak młodzi ludzie angażują się w pomaganie, za co szczególne podziękowania dla Rodziców i Nauczycieli. Pomaganie jest dobre i bardzo ważne. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku

Z poważaniem, Teresa.


Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2020, będzie tylko mniej.
Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Data dodania: 2021-01-02 16:24:45
Data edycji: 2021-03-09 14:29:30
Ilość wyświetleń: 1165

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook