Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 20.09.2023 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Licealiady dziewcząt i chłopców. Startowało w nich ponad 20 szkół z Wrocławia. Rywalizacja była niezwykle zacięta. W ostatnich zmianach udało nam się zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców uzyskać 4 miejsce, które zapewniło nam awans na zawody wojewódzkie. Gratulacje za walkę do końca i awans. Reprezentację dziewcząt prowadził prof. Bogusław Wilk, a chłopców - prof. Leszek Zdziebło.

Reprezentacja dziewcząt : Maria Cichosz, kl.  4A, Martyna Papierska, kl.3B, Olga Kraszewska kl. 2A2, Alicja Pisarek, kl.3A2, Maria Głód, kl. 1A3, Martyna Grzegorzek, kl. 3F i Helena Hojnor, kl. 4A

Reprezentacja chłopców: Piotr Ziemieńczuk, kl. 2B3, Kacper Domagała, kl. 2B3, Mateusz Feczan, kl. 3A, Franciszek Piotrowski, kl. 3A, Yaraslau Pokidau, kl. 3E, Michał Gomulski, kl. 1A3 i Michał Lajks, kl. 1C

Koordynator: prof. Leszek Zdziebło

Data dodania: 2023-09-21 08:48:01