Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Sztafetowe biegi przełajowe - finał wojewódzki

W dniu 11.10.22r. W Olszynie k/ Lubania odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Był to finał wojewódzki tych zawodów, w którym startowało po 17 zespołów. Dziewczęta biegały na dystansie 1000m a chłopcy na dystansie 1500m. Trasa biegu była bardzo zróżnicowana i dość trudna. Nasze uczennice zajęły bardzo dobre 4 miejsce, ale do ostatniej zmiany walczyły o brązowy medal. Wygrały zawodniczki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Szklarskiej Poręby. Skład naszej sztafety dziewcząt: Nadia Nowak, Martyna Grzegorzek, Olga Kraszewska, Martyna Papierska, Alicja Ponikowska, Maria Cichosz. Rezerwowymi były: Arina Kuźmina i Hanna Kida.

Opiekunem reprezentacji dziewcząt był Bogusław Wilk.

Po zaciętej walce chłopcy zajęli 9 miejsce. W kategorii chłopców również wygrała drużyna ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Szklarskiej Poręby. Skład naszej reprezentacji: Yaraslau Pokidau, Jan Greszta, Piotrowski Franciszek, Piotr Szajstek, Borys Remian, Kacper Domagała. Rezerwowymi byli: Mateusz Feczan i Szymon Grech. Gratulacje zarówno dla dziewcząt jak i chłopców za godne reprezentowanie naszej szkoły

Opiekun reprezentacji chłopców: L. Zdziebło

Data dodania: 2022-10-12 12:46:06
Data edycji: 2022-10-12 13:00:56