Trójka z Czternastki w finale Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Z radością informujemy, że do centralnego etapu XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowało się troje uczniów Czternastki:

Tadeusz Furykiewicz z 3E
Patryk Rozbicki
z 3E
Natalia Wąsowicz
z 2E

Zawody III stopnia odbędą się 10 i 11 kwietnia 2021 r. (sobota i niedziela) w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris w Serocku (woj. mazowieckie).

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej skupia się na aktualnych problemach i wyzwaniach, jakie współczesny świat stawia przed lokalną i globalną gospodarką. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: „Ekonomia wobec kryzysów. Gospodarcze i społeczne skutki pandemii”.

Gratulujemy serdecznie naszej wspaniałej trójce zawodników oraz dziękujemy koordynatorce olimpiady, pani profesor Małgorzacie Drwiędze. Trzymamy kciuki za zwycięstwo w finale!

Data dodania: 2021-03-12 20:37:46
Data edycji: 2021-03-12 20:40:28