Trwa rekrutacja do LO XIV we Wrocławiu – probably the best school in the universe

Ruszyła rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.

Krok pierwszy to zarejestrowanie się przez internet w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów.

Kandydaci (z wyłączeniem osób aplikujących do klas dwujęzycznych) składają elektroniczne wnioski o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym w terminie od 17 maja do 21 czerwca (do godz. 15:00).

Kandydaci do klas dwujęzycznych są zobowiązani złożyć elektroniczne wnioski o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym w terminie od 17 maja do 31 maja.

Data dodania: 2021-06-01 12:33:54
Data edycji: 2021-06-01 12:34:26