Trzy projekty naszych uczniów w finale olimpiady „Zwolnieni z teorii''

Czternastka ponownie znalazła się w gronie szkół, których uczennice i uczniowie realizują projekty społeczne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności lub dbając o wartości ważne dla wszystkich.

Do finału olimpiady Zwolnieni z Teorii zakwalifikowały się trzy projekty realizowane przez młodzież z LO XIV"W Krainie Snów", "Akcja Wentylacja"  oraz "Kierunek Europa".

Czy któryś z nich zdobędzie Złote, Srebrne lub Brązowe Wilki? Trzymamy kciuki!

15 czerwca spotykamy się podczas Gali Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii, by wspólnie cieszyć się z faktu, że są w Polsce szkoły, którym zależy na przekuwaniu teorii na praktykę. To okazja do świętowania dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów - podczas wydarzenia ogłosimy, jak w tym roku prezentuje się Ranking i pogratulujemy wyróżniającym się szkołom! Bądźcie z nami!

Data dodania: 2021-06-13 09:58:54
Data edycji: 2021-06-13 10:08:27