Uczennice LO XIV na podium Konkursu Wiedzy Psychologicznej

Wielkie brawa! Trzy uczennice Czternastki zajęły drugie miejsce w Konkursie Wiedzy Psychologicznej Instytutu Psychologii UWr., w tym roku przeprowadzonym w formule online. Konkurencja była ogromna, bo w rywalizacji wzięło udział kilkuset licealistów z całej Polski!

Nasze wspaniałe dziewczyny to:

Aleksandra Kwak z klasy II E

Aleksandra Trzybulska z klasy II E

Zuzanna Matyja z klasy II D

Konkurs Wiedzy Psychologicznej dla uczniów szkół średnich organizowany jest przez Instytut Psychologii Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Jak piszą organizatorzy, konkurs stanowi „idealną okazję do pogłębienia wiedzy z zakresu psychologii funkcjonowania człowieka i jego relacji ze środowiskiem. Udział w konkursie to niezapomniana przygoda, dzięki której uczestnicy będą poszukiwać odpowiedzi na ważne dla psychologów pytania o wpływ różnorodnych sytuacji społecznych na ludzkie zachowanie.”

Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali cenne nagrody, a także unikatowe wyróżnienia, polegające na możliwości doświadczenia zawodu psychologa w praktyce: udział w psychologicznym projekcie badawczym, konferencji lub działaniach Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego. Każdy z uczestników otrzymał również certyfikat potwierdzający udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym reprezentantkom, a szczególne podziękowania składamy na ręce pani psycholog Doroty Masłowskiej, koordynatorki projektu w LO XIV. Mamy nadzieję, że udział w konkursie stanie się dla naszych uczennic początkiem pasjonującej intelektualnej przygody, a może nawet zawodowej kariery...

Data dodania: 2020-12-08 11:15:22
Data edycji: 2020-12-08 11:29:46