Czcionka:

Kontrast:

Uczniowie Czternastki zaproszeni na Politechnikę Wrocławską

Dziekan Wydziału Podstawowych Problemów Techniki  Politechniki Wrocławskiej, prof. dr hab. inż. Paweł Machnikowski (absolwent LO XIV) zaprosił zainteresowanych naukami ścisłymi i inżynierskimi uczniów Czternastki na spotkanie w ramach Dnia Otwartych Drzwi.

Dr Marcin Mulak oraz prof. Cezary Sielużycki przygotowali ofertę współpracy w dwóch obszarach: fizyka i inżynieria biomedyczna. Dzięki temu projektowi możliwe będzie otwarcie laboratoriów, opieka naukowców i prezentacja pracy badawczej na uczelni.

Uczniom towarzyszyła mgr inż. Małgorzata Bąk-Chudecka, absolwentka zarówno Czternastki, jak i Wydziału PPT, która wraz z dyrektor Anną Maćkowską uczestniczyła we wrześniu w inaugurującym współpracę spotkaniem z Panem dziekanem.

Data dodania: 2022-07-01 19:23:50
Data edycji: 2022-07-01 19:32:51

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych - ograniczenia związane z covid 19 (obowiązują od 15 grudnia 2021 r.)

aktualności i informacje