Uczniowie klasy dwujęzycznej ekonomicznej w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych

23.05.2023 r. uczniowie klasy 2G gościli uczestniczyli w warsztatach w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajęcia poprowadził kierownik CSPB, prof. Krzysztof Nowosielski. Podczas zajęć uczniowie dzięki prezentacji licznych symulacji komputerowych dotyczących handlu w sklepach czy produkcji masowej obserwowali, jak obecnie rozwój technologii wpływa na życie codzienne. Mieli również możliwość skorzystania z najnowszej technologii VR, dostępnej dzięki środkom z Unii Europejskiej.

Dziękujemy prof. dr hab. Dorocie Molek-Winiarskiej za umożliwienie uczniom udziału w zajęciach.

Data dodania: 2023-06-17 17:44:03
Data edycji: 2023-06-17 17:53:45