Walentynki w LO XIV

14 lutego 2024 r. w środę odbyły się Szkolne Walentynki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej Poczty Walentynkowej, która została zorganizowana dzięki Spółdzielni SuSzop. Wydarzenie to nie tylko przyniosło radość, ale także ukazało wielkie serca naszych uczniów i nauczycieli.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Amelii Leszczyńskiej z klasy 4F, która z pełnym zaangażowaniem pełniła rolę koordynatorki całej akcji.

Nie możemy zapomnieć o naszych niezastąpionych listonoszach, którzy roznieśli ponad 350 kartek walentynkowych.

Dzięki takim inicjatywom nasza szkoła staje się miejscem, gdzie kreatywność, współpraca i radość łączą się w wyjątkowy sposób.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w Poczcie Walentynkowej. Trzymamy kciuki za kolejne, równie udane inicjatywy w naszej szkole.

Data dodania: 2024-02-22 20:06:29
Data edycji: 2024-02-23 07:12:51