Wielka Zbiórka Książek 2020

Czternastka dołączyła do Wielkiej Zbiórki Książek 2020. Jest to coroczna kampania społeczna prowadzona przez miesiąc w całej Polsce przez Fundację Zaczytani promującą czytelnictwo, edukację społeczną i pomagającą w budowaniu relacji. W kraju powstało ok. 1300 punktów zbiórki książek do których każdy mógł przynieść przeczytane przez siebie książki. Zebrane książki są dzielone na książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a następnie trafią do Zaczytanych Bibliotek, które Fundacja Zaczytani otwiera w szpitalach i innych placówkach pomocowych.

Nasi uczniowie bardzo aktywnie zaangażowali się w akcję, do punktu zbiórki w CKZ Krzywy Komin przekazaliśmy ponad siedem dużych kartonów z książkami. W zbiórce wzięli udział uczniowie klas IC, I D, I E, I F, II  C, IID, II D+, II E i II F+. Nieocenioną pomocą przy pakowaniu książek wsparł nas Pan Dariusz Olbert. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom.

Data dodania: 2020-10-14 18:47:58
Data edycji: 2020-10-18 16:23:32