Wielki finał Szkolnego Turnieju Piłkarzykowego za nami

W ciągu ostatnich 2 miesięcy w naszej szkole rozegraliśmy wiele wspaniałych meczów w ramach Szkolnego Turnieju Piłkarzykowego. W dniu 6 czerwca odbyły się rozgrywki finałowe. Zwycięzcami zostali Piotr Kondratowicz i Adrian Smółka, na drugim miejscu uplasowali się Julia i Arkadiusz Stankowscy, a na trzecim Adam Mazurek i Maksymilian Malinowski. Wielkie brawa!

Szczególnie gratulujemy także naszym absolwentom: Erykowi Malinowskiemu, Krystianowi Gryszce, Michałowi Mordze, Łukaszowi Tarkowskiemu, Tomaszowi Żyle i Wiktorowi Zodze, którzy - chociaż dostali się do fazy pucharowej - nie brali udziału w dalszym etapie rozgrywek.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że spotkamy się nad stołem w przyszłorocznej edycji.

Pozdrowienia dla organizatorek - Emilii Kuli, Julii Stankowskiej i Karoliny Newelskiej

Do zobaczenia

Rzecznik prasowy STP