Wojewódzkie sztafetowe biegi przełajowe chłopców

W dniu 10.10.19 r. w Olszynie koło Lubania odbyły się wojewódzkie sztafetowe biegi przełajowe. Był to następny etap zawodów po awansie ze strefy wrocławskiej. Szkoda, że nie mogliśmy wystawić wszystkich zawodników,  bo część uczniów wyjechała na wycieczki. Mimo deszczu nasi uczniowie dzielnie pokonywali trasę 10x1500m.  Każdy ambitnie biegł, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Zajęliśmy dobre 10. miejsce na Dolnym Śląsku. Poprawiliśmy lokatę, w porównaniu z poprzednim rokiem, o trzy miejsca. Wygrała sztafeta Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Szklarskiej Poręby. Gratulacje dla wszystkich za ambicję!

Oto skład reprezentacji: Jakub Piotrowski 2B, Piotr Kosiara 2E, Radosław Sajewicz 1D, Michał Krzywiecki 2C, Jan Bezpałko 1C, Krzysztof Kraszewski 2B, Kacper Ponikowski 2B, Marcin Tkocz 2E, Krzysztof Ostrowski A i Filip Szturo 1A. Brawo!

Opiekun reprezentacji: prof. Leszek Zdziebło

Data dodania: 2019-10-10 21:14:45