Wolontariat na stadionie

8 grudnia 2022 na stadionie Tarczyński Arena Wrocław odbył się Wrocławski Dzień Paszportu.

Dwadzieścioro dwoje wolontariuszy z LO XIV pomagało organizatoromsprawnym przeprowadzeniu imprezy. Byli to:

Hanna Kida i Radosław Wodziczko z klasy I B2, Nikola Wrzesińska z klasy I B3, Hanna Karyś z klasy I E , Julia Mielcarek z klasy I E, Klara Cypel i Oliwia Wojstanowicz z klasy II C, Anna Olszowa z klasy II D, Zuzanna Jabłońska z klasy III F, Maja Jedlecka, Amelia Leszczyńska, Maksymilian Malinowski, Karolina Nidzgorska, Maja Przerywacz, Aurelia Sawicka, Mateusz Sobkowiak, Barbara Szynglarewicz, Maksymilian Wolszczak i Mikołaj Ziomek z klasy III F, Szymon Kuczyński z klasy IV A, Weronika Paradzińska, Paulina Paulus i Hanna Kozdrowska z klasy IV D.

Relacja z wydarzenia: Wrocławski Dzień Paszportu 2022. Radosna lekcja tolerancji dla młodych wrocławian (www.wroclaw.pl)

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, uśmiech i poświęcony czas!

Ewa Widun - szkolny koordynator wolontariatu

Data dodania: 2022-12-11 09:47:36