Wręczenie świadectw dojrzałości

Zapraszamy tegorocznych absolwentów LO XIV do odebrania świadectw dojrzałości. Wręczą Wam je wychowawcy lub zastępujący ich nauczyciele. Czekamy na Was 7 lipca (piątek) w godz. 10:00 - 12:00 w wyznaczonych salach. Świadectwo mogą odebrać również Rodzice za okazaniem dowodu tożsamości. Pozostałe osoby powinny mieć pisemne upoważnienie.

Nieodebrane w tym dniu świadectwa dojrzałości będą czekały na Was w sekretariacie uczniowskim (w czasie wakacji czynny w godz. 9:00 - 14:00).

Mamy nadzieję, że wyniki egzaminów pozowolą Wam aplikować na wymarzone uczelnie w kraju i za granicą! Możecie je poznać jeszcze przed odbiorem świadectwa, logując się na stronie ZIU (login i hasło takie samo jak przy składaniu deklaracji).

Data dodania: 2023-07-04 10:26:32
Data edycji: 2023-07-05 16:47:46