Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia

Samorząd Uczniowski zajął się również organizacją wyboru uczniów, którzy będą reprezentować w tym roku szkolnym nasze liceum w Młodzieżowej Radzie Miasta Wrocławia. Każdy kandydat mógł się zaprezentować poprzez sporządzoną przez siebie notatkę, która dotarła do wszystkich uczniów Librusem. Uczniowie opisywali także swoje dotychczasowe zaangażowanie w życie szkoły. Samorząd Uczniowski zadbał o sprawny przebieg wyborów i jego przedstawiciele zbierali głosy podczas godziny wychowawczej, a potem komisyjnie je policzyli.

Spośród czterech kandydatów w wyborach, w których mógł głosować każdy uczeń, do Młodzieżowej Rady Miasta dołączyli: Patryk Kołb  z klasy 4B oraz Aleksandra Balcerek z klasy 4C. Gratulujemy i mamy nadzieję, że będą oni godnie reprezentować naszą szkołę!

Wybory radnych VI kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia w Liceum Ogólnokształcącym nr XIV im. Polonii Belgijskiej w dniu 21 września 2022 r. Uprawnionych do głosowania – 964 Wydanych kart do głosowania – 754 Kart wyjętych z urny – 750 Każdy mógł oddać głos na dwie osoby (głos na jedną był także ważny) Głosów ważnych – 1204 Głosów nieważnych – 33 1. BALCEREK Aleksandra, kl. 4C – 511 głosów 2. KOŁB Patryk, kl. 4B – 271 głosów 3. PONITKA Szymon, kl. 1D1 – 183 głosów 4. SKOCZYLAS Michał, kl. 2F – 239 głosów.

Data dodania: 2022-09-29 17:11:08
Data edycji: 2023-03-08 21:18:33