Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wycieczka do Paryża 15–19 czerwca 2026 r.

Wycieczka do Paryża  15–19 czerwca 2026 r.

W dniach 15–19 czerwca 2026 r. uczniowie naszego liceum uczestniczyli w wycieczce do Paryża – miasta sztuki, historii i niezwykłej atmosfery. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania najważniejszych zabytków stolicy Francji oraz jej wyjątkowego klimatu. Podczas pobytu uczestnicy mieli możliwość zobaczyć najsłynniejsze miejsca Paryża. W programie znalazło się zwiedzanie Wieży Eiffla, Łuku Triumfalnego oraz Luwru – jednego z największych i najważniejszych muzeów świata. Niezapomnianym przeżyciem był również udział w koncercie w Katedrze Notre-Dame. Spacer wzdłuż brzegów Sekwany pozwolił uczestnikom poczuć niepowtarzalną atmosferę miasta, natomiast wizyta w Dzielnicy Łacińskiej przybliżyła im bogatą historię oraz współczesne życie tej części Paryża, słynącej z zabytków, kawiarni i tradycji akademickich. Wycieczka była nie tylko okazją do zdobycia wiedzy i poznania kultury Francji, ale także czasem integracji, wspólnego odkrywania nowych miejsc i tworzenia pięknych wspomnień. Zdobyte doświadczenia oraz przeżyte chwile z pewnością pozostaną z uczestnikami na długo.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-22 20:59:15
Data edycji: 2026-06-22 21:04:32
Ilość wyświetleń: 42

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej