Wycieczka integracyjna SU

W poniedziałek 27 września udaliśmy się do parku w Szczodrem na wycieczkę integracyjną.

Gdy dotarliśmy do naszego celu, rozpoczęliśmy od wstępnego podziału zadań na ten rok i w mniejszych grupach planowaliśmy poszczególne wydarzenia, które będzie organizowała RSU.

Po pracy przyszedł czas na odrobinę rozrywki. Połowa uczestników rozpoczęła przygotowania podchodów dla pozostałych członków Rady, którzy po pewnym czasie ruszyli w drogę. Podczas niej wykonywali różne ciekawe, zabawne a czasem nieco wymagające zadania. Po rozwiązaniu ich wszystkich i odnalezieniu organizatorów zabawy szybko uznali, że nie mogą pozostać im dłużni i w ramach rewanżu zaczęli szykować dla nich podobną grę.

Gdy podchody dobiegły końca, poświęciliśmy jeszcze trochę czasu na integrację przy kartach, rozmowach i wielu innych aktywnościach.

Po paru godzinach przyszedł czas na powrót do szkoły, który spontanicznie przerodził się karaoke ze znanymi i lubianymi przebojami, takimi jak niezastąpione Mam tę moc z Krainy Lodu, czy klasyczna Kryzysowa narzeczona Lady Pank.

To był dobry dzień owocnej integracji, planowania oraz pracy, których efekty będziecie oglądać przez cały rok szkolny.

Data dodania: 2021-12-12 17:46:31
Data edycji: 2021-12-12 17:50:20