Wycieczka-nagroda dla wolontariuszy

W piątek 8 października 2021 odbyła się wycieczka Szkolnego Koła Wolontariatu.

Wolontariusze Czternastki wzięli udział w grze miejskiej na terenie wrocławskiego Rynku i okolic. Podzieleni na zespoły, musieliśmy sprostać wielu niekonwencjonalnym wyzwaniom nawiązującym do historii miasta.

Każda grupa otrzymała mapę, na której pod kodami QR ukrytych było jedenaście zadań - zabawnych, kreatywnych, wymagających inicjatywy i umiejętności współpracy.

Zwycięska  drużyna w składzie: Marcelina Głowacka, Zuzanna Madurska, Piotr Marek i Natalia Olczyk została nagrodzona słodkimi pocztówkami z Wrocławia.

Dzięki piątkowej wycieczce dowiedziałam się, że nasi wolontariusze, poza wielkimi sercami, mają także bardzo wiele zaskakujących talentów i ogromne poczucie humoru.

Wspólne wyjście było możliwe dzięki nagrodzie pieniężnej, którą Szkolne Koło Wolontariatu otrzymało w tegorocznej edycji konkursu „Ośmiu Wspaniałych”.

Data dodania: 2021-10-17 22:21:30
Data edycji: 2021-10-17 22:23:34