X Dyktando Niepodległościowe

29 września 2022 r. odbył się szkolny etap X Dyktanda Niepodległościowego, organizowanego przez Fundację „Zawsze Warto”. Decyzją Dolnośląskiej Komisji Konkursu do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano maksymalnie po 70 uczniów z każdej kategorii wiekowej. Na podstawie wyników w etapie szkolnym oraz ogólnej liczby uczniów z danymi wynikami w każdej z kategorii wiekowej do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani z każdej kolejnej kategorii wiekowej uczniowie, którzy uzyskali liczbę punktów wynoszącą co najmniej 75 (kategoria klas IV-VI), 83 (kategoria klas VII-VIII) oraz 75 (kategoria szkół ponadpodstawowych).

Eliminacje wojewódzkie odbędą się 26 października 2022 r. (środa) w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej przy alei Brücknera 10 we Wrocławiu (sala 212, 1. piętro, prawe skrzydło). Prosimy o punktualne przybycie oraz zabranie ze sobą legitymacji szkolnej i przyborów do pisania. Osoby, które przyjadą samochodem, prosimy o korzystanie z parkingu od strony ul. Toruńskiej 72 (przy budynkach internatu i basenu). Przypominamy, że etap wojewódzki Konkursu ma formę tradycyjnego dyktanda.

Lista zakwlifikowanych do etapu wojewódzkiego

Ramowy plan dnia

10:00 – 10:30 Rejestracja uczniów klas IV-VI szkół podstawowych