XIII Ogólnopolska Konferencja "Kapelusze lektora"

XIII Ogólnopolska Konferencja

19 października odbyła się w Warszawie XIII edycja zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych konferencji Kapelusze lektora. Umiejętności XXI wieku w praktyce nauczyciela i lektora języków obcych. Wzięli w niej udział pasjonaci kreatywności i innowacji w nauczaniu języków obcych – nauczyciele, lektorzy, metodycy, przedstawiciele uczelni wyższych i trenerzy, którzy dzielili się swoją pasją, wiedzą i praktycznymi pomysłami.

Wśród prelegentów była również nauczycielka LO XIV, prof. Ewelina Śmiałek, z czego jesteśmy bardzo dumni. Oto zapowiedź jej wystąpienia:

I am going to talk about types of activities that help my students to prepare successfully for the Matura exam. I will talk about different activities that engage students and therefore help them to master the language. I will focus on practicing listening, reading, writing and speaking plus grammar and vocabulary.

Gratulujemy!

Program konferencji "Kapelusze lektora"

Data dodania: 2019-10-28 23:36:39
Data edycji: 2019-10-30 17:25:55