XXVIII GALA KONKURSU „8 WSPANIAŁYCH”

5 czerwca 2022 w Sali Wielkiej wrocławskiego ratusza odbyło się uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”.

Szkolne Koło Wolontariatu LO XIV otrzymało wyróżnienie oraz nagrodę pieniężną w wysokości 700 zł za działalność charytatywną w roku szkolnym 2020/2021.

W uroczystości wzięła udział Pani Dyrektor Anna Maćkowska, koordynatorka szkolnego wolontariatu Pani prof. Ewa Widun i uczennice reprezentujące Szkolne Koło Wolontariatu - Karolina Gonera z klasy I A2, Magdalena Kotas z klasy II D, Emilia Kula z klasy III C2+, absolwentka klasy III C Zuzanna Madurska oraz Maja Przerywacz z klasy II F.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym szkolnym wolontariuszom, ponieważ to dzięki Wam w szkole dzieje się tyle dobra !

Zachęcamy do zapoznania się z pamiątkowym folderem tegorocznego konkursu „Ośmiu Wspaniałych”  w wersji elektronicznej.

Folder "Ośmiu Wspaniałych" Wrocław 2022 (yumpu.com)

Opiekunki wolontariatu

Monika Piechowicz, Ewa Widun, Iwona Wilk