Zajęcia w Centrum Edukacji Technologicznej PORT

17 marca 2022 dyrektorzy i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcące nr V we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K.K Baczyńskiego, LO Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej oraz Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego EKOLA w Zespół Szkół EKOLA odwiedzili Polski Ośrodek Rozwoju Technologii. Spotkanie było okazją do poznania bliżej  Instytutu i sprawdzenia, jak uczniowie radzą sobie w laboratorium edukacyjnym w ramach programu Centrum Edukacji Technologicznej PORT – Ogrody Doświadczeń.

Główną ideą projektu jest zgłębianie wiedzy przez doświadczenie.

Warsztaty w laboratoriach w ŁukasiewiczPORT potrwają do końca czerwca.

Organizatorem projektu jest ŁukasiewiczPORT, Fundacja PORT i firma ams OSRAM.

Do udziału w projekcie zostali zakwalifikowani uczniowie Czternastki: Alicja Patkowska (3C+), Wiktor Strąk (3A+), Jan Tchórzewski (3A+), Gracjan Rzymowski (3C+), Mateusz Witkowski (3D+) oraz Kamila Woźniak (3C+).

Data dodania: 2022-03-25 08:23:28
Data edycji: 2022-03-25 08:34:33