Zaproszenie na bezpłatne targi MADE in WROCŁAW 2020 (22.10., on-line)

Wrocław 29.09.2020

BEZPŁATNE TARGI MADE IN WROCŁAW 2020

zaproszenie

Szanowni Państwo,

w związku z organizacją kolejnej edycji Made in Wrocław, chcieliśmy serdecznie zaprosić uczniów wrocławskich szkół ponadpodstawowych do udziału w wydarzeniu.

Targi Made in Wrocław odbędą się 22 października i ze względów bezpieczeństwa dostępne będą w formule online. Główną ideą wydarzenia jest pokazanie młodym mieszkańcom miasta potencjału działających tutaj globalnych firm i startupów, zaprezentowanie powstających produktów i opowiedzenie o szansach rozwoju zawodowego.

Uczniów wrocławskich szkół ponadpodstawowych zapraszamy do udziału w bezpłatnych targach, które rozpoczną się o godz. 10.00 a zakończą o godzinie 15.00.

W powyższych godzinach w dniu 22 października proponujemy udostępnić uczniom sale informatyczne, w których na wcześniej zarejestrowanym koncie, udostępnić dostęp do targów. Rejestracji można dokonać na stronie: https://made-in-wroclaw.pl/targi. W odpowiedzi przed wydarzeniem zostanie przekazany link do targów, który wystarczy uruchomić na komputerze 22 października od godziny 10.00. W przypadku sal powyżej 15 komputerów prosimy o rejestrację na 2 różne loginy.

Dla młodzieży udział w wydarzeniu będzie szansą na zapoznanie się z przedsiębiorczością w praktyce, ale także możliwością odbycia bezpośrednich rozmów z twórcami innowacyjnych rozwiązań, przedstawicielami największych firm w regionie i porozmawianiu o swoich ścieżkach kariery. Organizatorzy przewidują, m.in. strefę Liderów Rynku, strefę Przemysłu 4.0, a także liczne konkursy z nagrodami.

Wydarzenie przeznaczone jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Zapraszamy 22 października i zachęcamy do rejestracji na stronie internetowej: www.made-in-wroclaw.pl/targi.

Osoba kontaktowa:

Małgorzata Walichiewicz,