Czcionka:

Kontrast:

Zastępstwa za nieobecnych nauczycieli

Do czasu otrzymania przez uczniów klas pierwszych dostępu do dziennika elektronicznego Librus, co nastąpi 14 września 2021 r. (wtorek) podczas spotkań z rodzicami, zastępstwa za nieobecnych nauczycieli będą publikowane poprzedniego dnia do godz. 15:00 na stronie internetowej szkoły oraz zamieszczane na tablicy ogłoszeń w holu szkoły (parter). Po tym terminie informacje o zastępstwach będą zawarte w planie lekcji klasy w dzienniku elektronicznym. Nauczyciele otrzymują powiadomienie o zastępstwach w module wiadomości w Librusie.

Zastępstwa sporządza dla Was wicedyrektor Jarosława Poźniak-Fabrowska, która urzęduje w gab. 107. W pierwszej kolejności są one przyznawane nauczycielom uczącym w danej klasie lub nauczycielom tego samego przedmiotu. Uczniowie, którym odwołano zajęcia, przebywają w świetlicy (sala 212) lub w czytelni (II piętro, prawe skrzydło).

Przypominamy o zakazie wychodzenia poza teren szkoły w czasie przerw oraz odwołanych lekcji. Dotyczy on uczniów wszystkich klas.

Data dodania: 2021-09-12 23:17:15
Data edycji: 2021-09-20 14:55:08